Jdi na obsah Jdi na menu
 


25. 11. 2016

Další ryby

Před dalším nákupem ryb jsem provedl test organického znečištění testem Antialgae. Výsledek byl dobrý. Také jsem změřil koncentraci NO2 testem Azotin. Výsledek byl mírně růžový, tudíž v pořádku.

Ryby jsem koupil v Brně v akvaristice Sklorex. Vybral jsem pět skalár amazonských (Pterophyllum scalare): přírodní, mramorová, zlatá, koi a kouřový leopard. Koupil jsem také dva péřovce (Synodontis schoutedeni). Ještě jsem koupil nějakou výbavu: nůžky na rostliny, odkalovač Marina Easy Clean a krmivo Eheim Tropical Flakes. Zkusil jsem koupit Biokvas CO2 200 od Rataje, který slouží na výrobu CO2.
Po cestě domů jsem se ještě stavil v Super Zoo v Břeclavi, abych koupil čtyři pancéřníčky: panda (Corydoras panda), skrnitý (Corydoras paleatus) a dva zelené (Corydoras aeneus).
Doma jsem dal ryby do akvária. Automatické krmítko jsem naplnil nově koupeným krmivem. Nastavil jsem jej na malou dávku. Ale spustím jej až další den na krmení dvakrát denně.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Binance

MarioVes, 13. 4. 2024 1:19

Bitcoin (BTC) might just be the golden opportunity of our era, poised to skyrocket to $200,000 in the upcoming year or the one following. In the past year alone, BTC has witnessed a staggering 20-fold increase, while other cryptocurrencies have surged by an astounding 800 times! Consider this: a mere few years ago, Bitcoin was valued at just $2. Now is the time to seize this unparalleled chance in life.
Join Binance, the world's largest and most secure digital currency exchange, and unlock free rewards. Don't let this pivotal moment slip through your fingers!
Click the link below to enjoy a lifetime 10% discount on all your trades.
https://swiy.co/LgSv